Jedeme z dálky do pohádky

JIŽ NENÍ MOŽNÁ REZERVACE

Pro všechny, kteří jedou z dálky za pohádkou je připraven speciální program. Když už se vydáváte na dlouhou cestu, zažijete rovnou dvě za sebou jdoucí pohádky. Po skončení pohádek si můžete udělat pohodlí v naší zahradě ve stínu ořechu a občerstvit se lahodnou kávou nebo něčím osvěžujícím popřípadě ochutnat dobroty naší domácí kuchyně. 

Program: Pohádka o Královně pramenů na kterou volně navazuje pohádka o Vládkyni noci

Vstupné: jednotné 160,- Kč osoba.  Sleva pro rodinu s dětmi 2+2 = 590,- Kč

Děti do tří let: zdarma

Kdy: 28. 5. 2016

Začátek: ve 13:00 hod.

Konec: kdy budete chtít :)

Kde:  Slatiňany (okr.Chrudim), Škrovád 42, (vstup od restaurace Monaco)

Prodej vstupenek před Kouzelnou bránou v den konání akce.
V případě nepříznivého počasí si vyhrazujeme právo na změnu termínu konání akce.

Rezervujte se včas, počet osob je limitován !!

Pohádka "Tajemství vládkyně noci"

Vládkyně noci má velké tajemství, které nesmí znát nikdo jiný. Při samotném vzniku země v dobách, kdy se začalo střídat světlo se tmou, ji toto tajemství pošeptalo mnoho dobrých víl. Tajemství spočívá v mnoha laskavých slůvkách, která pak vládkyně šeptá do snů všech pohádkových bytostí. Toto se mnoho milionů let snažil rozluštit zlý čaroděj Zacharen, nyní se jeho námaha vyplatila, tajemství je vyzrazeno a s ním i jméno Vládkyně noci. Co to všechno znamená pro pohádkový svět a co všechno budou muset děti podstoupit pro záchranu dobrých snů se opět dozvíme až v pohádce. !!!

Pohádka o "Královně pramenů"

Zlí duchové Chemiér a jeho posluha Fekalín znečistili prameny na celém širém světě. Královna pramenů přestala posílat znečištěnou vodu na zemský povrch. V celém lese není jediná kapka vody a záchrana v nedohlednu. Ještě že přicházejí děti a s velkou odvahou se vydávají pro poslední čistou vodu, kterou chrání Strážkyně karaf. Strážkyně je ovšem kryta nejsilnějším kouzlem a to budou muset děti na dobrodružné cestě rozluštit. Na shledanou v pohádce

A protože pohádky slaví první narozeniny, užívat si budou všichni.!!! Slaví vaše děti v Květnu, nebo právě v den pohádky narozeniny? Napište nám to do rezervačního formuláře. Postaráme se, aby jejich slavnostní den, byl vskutku pohádkový :) Platí po celý rok 2016, ať se dostane na každého :)


Protože děti v pohádce plní drobné úkoly a přímo se účastní děje, je jejich počet v jedné pohádce limitován. Pohádka se odehrává v přírodě, je třeba zvolit patřičné oblečení. Trasa pohádky není vhodná pro kočárky. Délka pohádky cca 1,5 h 


Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.