Ooslavy
v pohádce NEJEN PRO DĚTI


OSLAVY PRO DOSPĚLÉ

Firemní večírky, menší svatby, rodinné oslavy, soukromé akce? Jóóóóóóo, na to je Rozmarýnkova Všehochuť jak dělaná. Zcela nevšední program ve vyjímečném prostředí. 

 Pište na pohadkyzabranou@seznam.cz nebo rovnou volejte na 604 109 431 OSLAVY PRO DĚTI


Chystáte svým dětem narozeninovou oslavu a chcete pro ně něco opravdu vyjímečného? Není nic krásnějšího než oslavovat v pohádce s perfektně připraveným programem. V pohádkovém světě neznáme nejde, nedokážeme, nesplníme. Pokud si budete přát , můžeme připravit pohádku přímo ušitou na míru pro vaše děti nebo nachystat zcela originální oslavu na kterou nikdo jen tak nezapomene.

 Nebo  jednoduše posedět s pohádkovými bytostmi u ohně, zazpívat si u kytary písničky z pohádek a povídat si o nevšedních zážitcích... Nikdo nikdy neví, kdo se k ohýnku přijde ohřát ! Minule to byl skřítek Popleta, který poplete snad úplně každého nebo loupežník, kterého přivábila vůně špekáčků.... a když se děti baví, rodiče nezůstavají opomenuti. V letních měsících si mohou posedět kdekoli v hektatové zahradě, popíjet výbornou medovinu popř. cokoli, co je napadne. Máme k dispozici vše, Rozmarýnek může poprosit čerta co nám maso v komíně udí... no zkrátka co vám na mysl přijde.

 V zimních měsících se všichni schováme v útulné Rozmarýnkově kavárně Všehochuti , kde nám praská oheň v kachlových kamnech a všude voní levandule a užijeme si to úplně stejně. 

Neváhejte nám zavolat tel: 604 109 431                                     Na shledanou v pohádce